Wedstrijden

Programma

zaterdag, 24 februari 2024
Noordpool VR1 - EKC VR2
12:15
zondag, 25 februari 2024
Kloosterburen 1 - Usquert 1
14:00

scheidsrechter: dhr. D. Adema
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer:

zaterdag, 2 maart 2024
Be Quick'87 O15-4 - De Marne O15-1JM
08:45
De Marne O19-1JM - Lycurgus O19-2
12:00
EKC VR2 - DVC VR2
12:30
VEV'67 VR1 - EKC VR1
14:45
zondag, 3 maart 2024
Kloosterburen 3 - Usquert 2
12:00
Alteveer 1 - Kloosterburen 1
14:00
zaterdag, 9 maart 2024
De Marne O15-1JM - Velocitas'97 O15-2
09:30
De Marne O13-1 - Gomos O13-1
09:30
VVK VR3 - EKC VR2
12:00
EKC VR1 - SIOS VR1
15:15
zondag, 10 maart 2024
Winsum 2 - Kloosterburen 3
10:00
Kloosterburen 1 - Bellingwolde 1
14:00

scheidsrechter: dhr.
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer:

zaterdag, 16 maart 2024
EKC VR2 - Winsum VR3
11:30
Buitenpost VR1 - EKC VR1
13:00
zondag, 17 maart 2024
Kloosterburen 3 - Forward 12
12:00
Kwiek 1 - Kloosterburen 1
14:00
zaterdag, 23 maart 2024
Oosterparkers VR1 - EKC VR2
12:30
EKC VR1 - Zevenhuizen VR1
15:15
zondag, 24 maart 2024
Warffum 2 - Kloosterburen 3
10:30
Kloosterburen 1 - Farmsum 1
14:00

scheidsrechter: dhr. 
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer:

zaterdag, 30 maart 2024
Loppersum VR1 - EKC VR2
11:45
EKC VR1 - Surhústerfean VR1
14:00
maandag, 1 april 2024
Kloosterburen 3 - Rapiditas 3
12:00

Uitslagen

zondag, 18 februari 2024
Woltersum 2 - Kloosterburen 3 2 - 2
zaterdag, 17 februari 2024
EKC VR1 - Harkemase Boys VR1 1 - 2
EKC VR2 - Corenos VR1 1 - 4
De Marne O15-1JM - Lewenborg O15-2 1 - 0
zondag, 11 februari 2024
Kronkeldörp - Carnavals optocht CO - OL
zondag, 4 februari 2024
Kloosterburen 1 - Yde de Punt 1 1 - 3

scheidsrechter: dhr. R.Bakker
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer: Irene Bos en Bart Korhorn

zaterdag, 3 februari 2024
Oerterp VR1 - EKC VR1 3 - 1
De Marne O19-1JM - Groningen O19-1 3 - 4
Noordpool O15-1 - De Marne O15-1JM 1 - 6
zondag, 28 januari 2024
Wedde 1 - Kloosterburen 1 3 - 2
Kloosterburen 3 - Farmsum 3 Afgelast
zaterdag, 27 januari 2024
EKC VR1 - Winsum VR2 7 - 0
maandag, 1 januari 2024
Nieuwjaar - 2024 -
zondag, 17 december 2023
Kloosterburen 1 - Woltersum 1 2 - 3

scheidsrechter: dhr. S.G.Meijer.
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer:

zaterdag, 16 december 2023
Winsum O13-2JM - SJO De Marne O13-2JM 7 - 2
zondag, 10 december 2023
Oosterparkers 2 - Kloosterburen 3 7 - 1
zaterdag, 9 december 2023
Broekster Walden VR1 - EKC VR1 4 - 0
EKC VR2 - De Fivel VR1 5 - 2
SJO De Marne O13-2JM - Westerkwartier O13-1 3 - 3
zaterdag, 2 december 2023
Groninger Boys O13-1JM - SJO De Marne O13-2JM 3 - 0
vrijdag, 1 december 2023
Wedstrijden - De Marne O15-1JM Afgelast
Wedstrijden - EKC VR18+ 1 Afgelast
Wedstrijden - De Marne O19-1JM Afgelast
zondag, 26 november 2023
Rood Zwart 2 - Kloosterburen 3 1 - 2
zaterdag, 25 november 2023
SJO De Marne O13-2JM - VEV'67 O13-3 Afgelast