Wedstrijden

Uitslagen

zondag, 27 november 2022
Alteveer 1 - Kl'buren 1 0 - 3
Kl'buren 3 - NEC 2 3 - 1
zaterdag, 26 november 2022
EKC VR1 - Gorecht VR1 2 - 0
EKC VR2 - Amicitia VR3 1 - 4
EKC MO17-1 - Bedum MO17-1 1 - 2
HFC'15 O13-2 - SJO De Marne O13-1 4 - 1
SJO De Marne O10-3JM - De Monnik O10-1 -
zondag, 20 november 2022
Kl'buren 1 - Groen Geel 1 3 - 2

scheidsrechter: Dhr. R.J.W. Beens
pupil vd week:  
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer: Annelies en Bea

Kl'buren 3 - Zeester 2 Uitgesteld
GRC 4 - Kl'buren 2 4 - 0
zaterdag, 19 november 2022
Gvav VR1 - EKC VR1 0 - 4
EKC MO17-1 - Winsum MO17-1 2 - 3
Harkstede O13-2 - SJO De Marne O13-1 1 - 4
EKC VR2 - Bedum VR4 4 - 1
SJO De Marne O15-1 - Grijpskerk O15-2 2 - 4
't Hogeland O10-1 - SJO De Marne O10-3JM Uitgesteld
zondag, 13 november 2022
Drieborg 1 - Kl'buren 1 5 - 1
Harkstede 3 - Kl'buren 2 5 - 0
zaterdag, 12 november 2022
EKC VR1 - Helpman VR2 5 - 0
DVC VR2 - EKC VR2 1 - 1
Lycurgus MO17-1 - EKC MO17-1 9 - 5
SJO De Marne O10-3JM - Zuidhorn O10-4 0 - 0
SJO De Marne O13-1 - Heracliden O13-2 5 - 1
Gorecht O15-4 - SJO De Marne O15-1 3 - 10
maandag, 7 november 2022
EKC VR2 - Loppersum VR1 2 - 1

Programma

zaterdag, 3 december 2022
SJO De Marne O13-1 - Lycurgus O13-5
09:30
SJO De Marne O10-3JM - SJO De Marne O10-2JM
09:30
ZEC VR1 - EKC VR2
10:00
Gvav O15-4 - SJO De Marne O15-1
11:00
HFC'15 O17-1 - EKC MO17-1
11:00
Potetos VR1 - EKC VR1
13:00
zondag, 4 december 2022
Kl'buren 1 - WEO 1
14:00

scheidsrechter: dhr. S.G.Meijer
hoofdsponsor:  Kloosterboeren, agrariërs uit de regio
subsponsoren:  Abiant uitzendgroep, Univé Groningen en Agri Personeel
bestuurskamer: Bennie en Theo

zaterdag, 10 december 2022
Winsum O10-3 - SJO De Marne O10-3JM
08:45
SJO De Marne O15-1 - Velocitas O15-2
09:30
Middelstum O13-1 - SJO De Marne O13-1
10:30
EKC VR2 - Noordpool VR1
11:00
EKC MO17-1 - STEO MO17-1
11:00
EKC VR1 - Archilles'94 VR1
13:00
zondag, 11 december 2022
Oldambtster Boys 1 - Kl'buren 1
14:00
zaterdag, 17 december 2022
SJO De Marne O15-1 - Roden O15-4JM
09:30
Winsum VR3 - EKC VR2
15:00
zondag, 18 december 2022
Kl'buren 3 - Groninger Boys 4
12:00
Rood Zwart 2 - Kl'buren 2
14:00
woensdag, 22 februari 2023
TKB VR8 - EKC VR2
19:00